Jak a čím začít?

      Kupodivu ne barvičkami a oblečením - to je třešinka na dortu. Je pravda, že své tělo můžete nápaditě a šikovně obléci a víte-li, jak na to, tak velmi rafinovaně korigovat nedostatky. Vzhledem k tomu, že se závoje několik staletí nenosí a klobouky jsou v dnešním světě trochu nepraktické, tak tvář a vlasy opravdu neschováte. Časovou a finanční investici do své pleti, vlasů a zdraví považuji za vůbec nejdůležitější. Pro ženy i muže. Přesto bývá kupodivu jednou z nejnižších investic v našem rozpočtu. Peníze vynaložíme, ale efekt není okamžitý. Péče o pleť se projevuje v čase. A na budoucnost v pětadvaceti myslí málokdo. Avšak máte-li pěstěnou pleť, stojí to jistě nějaké peníze a čas, ale o to méně barviček a líčidel můžete používat. Budete-li chtít, můžete působit velmi přirozeně a krásně. Naopak nezdravou a poškozenou pleť líčidla nezachrání. Velmi často make-up jen zdůrazní její nedostatky a výsledek bývá spíš horší než lepší. Přitom je to často jen nekvalitní a chybnou péčí a špatně zvolenými přípravky. Nabízím vám 15 minutovou diagnostiku pleti a doporučení vhodných přípravků péče o pleť ve svém salonu zdarma. Vy se již sami rozhodnete, zda využijete i dalších služeb týkající se péče o pleť obličeje dekoltu a těla.

Ruce

      Naší image tvoří z velké části tzv. řeč těla. A zde jsou velmi důležité naše ruce. Ruce hovoří. A ženy je používají mnohem více než muži. Říká se, že u žen vzhled rukou vypovídá o jejich životní energii. Každopádně poutají na sebe pozornost – proto by měly být pěstěné. A stejně jako svou tvář je neschováme.

Proč je důležitý účes?

      Kvalita a barva vlasů, styl účesu udává tón celkovému vzhledu. Vlasy mohou s člověkem udělat pravé divy. Precizní střih, který vychází z růstu a kvality vlasů a je chic nemusí dát při běžné denní úpravě moc práce, ale dokáže z "tuctového" vzhledu udělat velmi zajímavý. Střih může korigovat nedostatky tváře, ale i postavy. Je třeba myslet na to, že je velmi důležitý při tvorbě celkového stylu osobnosti. 'Barva vlasů ovlivňuje další vyladění barev při líčení a oblékání. Zvolíte-li výraznou, dominantní barvu vlasů, budete se muset tím řídit i při výběru líčidel a oblečení. Bez ohledu na to jaký barevný typ jste. Protože barva vlasů v celkové barevnosti Vaší osoby hraje vizuálně prim a ostatní barvy s ní musí ladit.